Der var en full forelesningssal. Godt over 250 mennesker var samlet i rommet. Forelesningene var gode, stemningen var bra og jeg hadde god, varm kaffe i koppen.
Så fikk jeg øye på kvinnen på benkeraden foran meg. Eller nærmere bestemt ryggtavla hennes. For en fantastisk flott hettegenser å ha på seg på et slikt arrangement! Jeg måtte bare fotografere den ryggen. Den gjorde, om mulig, dagen min enda bedre.
Nå har jeg vært inne på en nettbutikk og klikket hjem en slik genser jeg og. Rød, selvfølgelig.
9 kommentarer
Ja, gensere med mening er tingen 🙂
Denne var fin. Gleder meg til min kommer i posten.
Helt topp – gjør dagen bedre for alle!
Ja, jeg falt virkelig for denne.
Flott genser og klart den må være rød, fin tekst. Likte det godt.
Ja, den teksten passet godt i en slik sal.
No inspirerte du meg i gjen. Må ha tre slike til gave. En rød, grønn og en mørkeste mørkeblå, På den blå må det stå the world is not a better place with you. 😉
Glad for å inspirere og influere.
Ikke sikker på om jeg likte teksten på den blå.
Haha…. ser den… om vi er på et teater eller kino… da er det malplassert til de grader. Men det jeg tenkte på var om det var en ultranasjonalist med den blå, hadde forvillet seg inn på et landsmøte til Rødt. Eller om en en fra Rødt hadde forvillet seg inn på Frp¨s landsmøte med en rød genser med samme tekst.. jaja.. 😉