Etter reaksjonene på innlegget Trår litt forsiktig…. er jeg engstelig for at Halvorsens Conditori vil bli nedrent av kjerringer, unnskyld kvinner, i sin beste alder som vil bestille sherry og speide forhåpningsfult etter kaffekopper som blir snudd opp ned. Dette kommer til å bli det stedet hvor toppbloggere møtes de neste ukene, sann mine ord!
En gang i tiden hadde jeg to ideer med denne bloggen. Det ene var å entre bloggtoppen, det andre var å tjene haugevis av gryn. Jeg har så langt verken entret bloggtoppen (men har vært oppe på en tredje plass) eller blitt direkte rik. Jeg tjener til et par kaffe-latte I måneden. Det tenker jeg kommer til å endre seg nå. Altså det med å tjene litt gryn. Om jeg kommer til å entre bloggtoppen gjenstår å se.
Jeg har nemlig skrevet til Halvorsens Konditori og foreslått et aldri så lite samarbeid. Jeg synes de bør rive i både kaffe og Napoleonskake hvis Gamle Gubben Grå og jeg skulle finne på å besøke etablisementet som takk for den store mengden av bloggere og blogglesere som nå vil strømme til stedet. Det blir spennende å se om jeg får svar.
Så spennende! Masse lykke til! 😀 Det kan forresten hende det kommer enda noen sherry-damer ilende til, etter at jeg nå har linket til det fantastiske innlegget du skrev i dag formiddag! 😉
Tipper det nærmest vil bli køer utenfor Halvorsens Konditori til tider nå.
Uten tvil!
Det blir spennende:)
Vi får se om det blir noe kaffe og kaker på oss.
Så bra du turte sende denne mailen, gleder meg til høre mer!
Vi får se hva det blir til. Men jeg ba om ikke så mye . bare om kaffe og napoleonskake…
Jeg vurderer seriøst å smake sherry jeg nå😂
Hehe….