Dette innlegget bør handle om mat. Jeg ligger på plassen under en av disse evinnelige uke-meny-bloggene. Det har vært litt mange matinnlegg fra denne kjerringa i det siste. Jeg har ikke flere på lager. I går hadde jeg noe annet å bedrive tiden med enn å fotografere maten min. Det som kaltes middag ble en baconburger med pommefrittes nede på Circle K sånn rundt 22.30 i går kveld. Jeg gadd ikke fotografere den.
Så her får dere et arkivbilde av en for lengst spist innbakt rett.
I dag er denne kjerringa sliten. Skikkelig sliten. Jeg som som regel er oppe før klokka 6, kreket meg ikke opp av senga før klokka hadde passert 8. Hvis man da ikke teller med den turen på do ved 5.40 tiden.
Det har vært noen dager med aktivitet. Nå er det tid for å lade batteriene.
Dagen i går…. Dagen i går får få sine egne innlegg. Den ble bra – etter hvert. Men litt stressende. Jeg kjenner på at jeg som før elsket å ha mange baller i lufta på en gang nå takler stress utrolig dårlig. I går var en slik dag som jeg ved et par anledninger måtte minne meg selv på å puste med magen.
I dag gjør jeg meg utilgjengelig. Telefonen ligger på lading, og der kommer den til å bli liggende en god stund uten at jeg sjekker den. Verden får klare seg selv uten meg noen timer. Jeg tror det skal gå bra.