Jeg sliter nå….

Jeg sliter litt nå. Det er begrenset hvor mange innlegg selv jeg klarer å skrive om at bloggtoppen ikke er oppdatert.

Topplisten viser det totale antall sidevisninger siste døgn. Kilde: Google Analytics.

Dette er en direkte løgn!  Topplisten viser det totale antall sidevisninger slik den var en gang i starten av forrige uke.

Av de 20 øverste, de som får innleggene sine rullende øverst er det kun 10 (altså halvparten) som har kommet med noe nytt siste døgnet. Ja Julia Nyland på 19. plass har ikke kommet med noe nytt siden en gang i forrige måned!  Altså er topplista til blogg.no blitt en ren vits.

Av de 20 neste, plass 21 til 40, er det kun 9 som har skrevet noe siste døgn.  Stina på plass nummer 27 har ikke skrevet noe siden i februar. Det er et halvt år siden det.

Nå håper jeg at blogg.no rydder opp – og det i løpet av dagen!

 

6 kommentarer

    1. Eg troooor….Det beste er nok at alle på lista sender deg tallene fra GA hver midtnatt, så jobber du et par timer extra før du legger deg og serverer oss ei rykende fersk liste til frokost 😀 Det er jo en løsning!
      Her har Lyse i tillegg tatt strømmen!! Eg fikk mld forrige uke, men hadde glemt det ut! Heldigvis var eg tidlig opp i dag og fikk kokt kaffi før 08:30 – Da forsvant strømmen!

      Tenkte jo ikkje at internet forsvant da….men nå har eg funnet meg en powerbank og koblet pc opp på mobilen. Glemte jo å lade mobilen før eg la meg i går, men nå har eg koblet alt som kan kobles så nå håper eg bare power banken har MYE strøm haha

      Lag deg en flott dag!
      Vibbedille 😀

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg