Bildet ble tatt for et par dager siden da det fremdeles var rim på trærne. Jeg bruker det bare for å illustrere at jeg har kommet meg ut i dag. Dusja har jeg og, så nå er det nesten bare velstand!
Tok og en tur til byen og fikk handlet masse. Både blomster, og påfyll av smertestillende. Bedre å knaske litt piller enn å ikke klare bevege seg på grunn av smerter sa en jeg kjenner som er lege til meg. Han vet jeg hater å ta smertestillende.
Så i dag er jeg rimelig fornøyd med meg selv og alt jeg har fått utrettet. Ja, jeg kjenner ryggen nå, men nå skal jeg bare ha litt lunsj så kan jeg snart ta en liten strekk mens jeg venter på middagen.
8 kommentarer



Så bra:)
ikke sant!
Herlig! Mestring. Tommelopp!
Takk!
God bedring med ryggen! Ikke kjekt når den er vond. Gåturer er anbefalt i det tempoet man klarer 🙂 God helg!
Jeg gikk hos manuellterapeut da jeg hadde prolaps. Da var mye av behandlingen å gå på tredemølle. Drt hjalp litt. Så ja det å bevege seg er bra. Så har totalt gått et par kilometer i dag.
God bedring og bra du kom deg ut til en latte og folk..
Kom meg ut. Fikk rørt meg. Fikk kaffe-latte og ikke minst sett litt folk. Gjorde godt.