Ikke min dag

I dag synes jeg hverdagen er litt tung, og det er ikke bare fordi pcn er overtatt av fremmede makter  Det er også fordi jeg har vondt i ryggen. Skikkelig vondt i ryggen.

Jeg tror nok ryggen tynger meg mer enn PCn. I dag har jeg holdt lav profil. Dvs jeg har holdt meg mye i horisontalen på sofaen. Passet på å holde ryggen varm og mest mulig i ro for å få muskulaturen til å slappe av. Jeg vet av erfaring at en slik dag kan være med å nullstille ryggen. Jeg vet og at bevegelse er viktig, så jeg har ingen planer om å bli liggende I dagevis. Bare en dag, så kan jeg jo furte litt over PCn samtidig.

Jeg har fått mange gode råd på hva som kan ha skjedd med PCn og hva jeg kan gjøre. Alt fra virus til at ondsinnede medbloggere har fått kriminelle hackere til å hacke PCn min. Vel fantasien og kreativiteten hos mine lesere er det ingenting å utsette på.

Jeg takker for alle gode råd. Det kommer en for å se på PCn i løpet av uka. Han har god greie på PC er og en engels tålmodighet med slike kjerringer som meg.

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

    Dette skjemaet er beskyttet av reCAPTCHA.
    Googles Personvernregler og vilkår for bruk er gjeldende.

Siste innlegg